سوالات متداول

از ما بپرسید


آیا شما هم سوالی دارید؟

سوالات پرتکرار از کاربران

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا  سؤال خود را بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

پرسش : چرا خدمات پرستاری و دیگر خدمات در لیست خدمات ارائه شده شما نیست و فقط در زمینه نظافت فعالیت میکنید؟

پاسخ : بدلیل اینکه به زعم بنده نیروی متخصص و مجرب برای پرستاری کودک و سالمند در شهر ساوه وجود ندارد و دیگر اینکه هزینه آموزش نیروهای پرستاری بالاست و مشتریان قادر به پرداخت آن نیستند.

پرسش : آیا شما نیروی خانم برای نظافت منزل هم دارید؟

پاسخ : خیر . این دفتر فقط نظافت مجتمع های مسکونی را انجام می دهد. البته دارای پرسنل آقای متعهد و آموزش دیده به تعداد کافی می باشیم و نیازی به استخدام پرسنل خانم نداریم.

آیا پرسنل شما از هر لحاظ قابل اطمینان هستند ؟ ( از لحاظ اخلاقی و ... )

پاسخ : از آنجائیکه پویا اندیشان سالها شرکت طرف قرارداد نیروی انتظامی در شهر ساوه برای انجام کارهای خدماتی بوده است, همگی پرسنل ما دارای تأییدیه سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند. لازم به ذکر است که پرسنل ما حتی به سیگار هم اعتیاد ندارند.
بطور کلی اعتماد و اطمینان به پرسنل پویا اندیشان در سطح قابل قبولی می باشد.

نحوه ی گزینش پرسنل شما چگونه است ؟

در ابتدای امر از طریق آگهی و جراید افراد متقاضی کار به دفتر مراجعه کرده و بعد از عبور از فیلترهای مورد نظر مدیریت سازمان، اسم و مشخصات و آدرس آنها دریافت میشود و پس از انجام تحقیقات، جهت دریافت گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه کیفری به مراجع ذیصلاح معرفی میگردند.

آیا تاکنون پرسنلی از لحاظ اخلاقی برای شما مسئله ساز شده است؟

پاسخ : متأسفانه در ۲ سال اول شروع فعالیتمان بدلیل نداشتن تجربه کافی تعدادی پرسنل که از وجاهت اخلاقی و روحی روانی مناسب برخوردار نبودند در این دفتر شروع بکار نمودند که خوشبختانه خیلی زود از سیستم حذف شدند ولی متأسفانه همان افراد در حال حاضر در دیگر شرکت ها و موسسات خدماتی ( با همه ی تذکراتی که به مدیران این شرکت ها داده ام ) مشغول به کار هستند و این شرکت ها از این بابت مشتریان خود را معرض خطر قرار داده اند..

ملاک های شما برای استخدام افراد چیست ؟

پاسخ : صداقت در گفتار و رفتار، نداشتن اعتیاد حتی به سیگار، عدم داشتن سوء پیشینه کیفری، حسن خلق و معاشرت، ظاهر آراسته، داشتن تونایی انجام کار، رعایت نظامنامه محیط کار پویا اندیشان

پرسش : چگونه می توان پرسنل شما را از پرسنل سایر شرکت ها و نظافتچی ها تشخیص داد؟

پاسخ : کلیه پرسنل این دفتر دارای کارت شناسایی ممهور به مهر این دفتر می باشند بعلاوه اینکه لباس کار آرم دار و برگه معرفی نامه مهر شده از دیگر مشخصات پرسنل ما می باشد.
بدیهی است که پرسنل ما در معاشرت و احترام به مشتری سرآمد هستند. (این ساده ترین راه تشخیص پرسنل ماست )

چگونه می توان پرسنل شما را از پرسنل سایر شرکت ها و نظافتچی ها تشخیص داد؟

پاسخ : کلیه پرسنل این دفتر دارای کارت شناسایی ممهور به مهر این دفتر می باشند بعلاوه اینکه لباس کار آرم دار و برگه معرفی نامه از دیگر مشخصات پرسنل ما می باشد.
بدیهی است که پرسنل ما در معاشرت و احترام به مشتری سرآمد هستند. (این ساده ترین راه تشخیص پرسنل ماست )

چرا شما اینقدر بر ارتقای سطح فرهنگ آپارتمان نشینی تأکید دارید؟

پاسخ : چنانچه فرهنگ آپارتمان نشینی صحیح در بین اهالی آپارتمان ها نهادینه شود آنگاه فضای مناسبی برای پیدایش و رشد شغل ها و کسب و کارهایی که در زمینه خدمات رسانی به آپارتمان ها فعالیت میکنند مهیا میشود.

نحوه عقد قرارداد با خدماتی پویا اندیشان چگونه است ؟

پاسخ : برای انجام قرارداد بایستی از صحت مدیریت کسی که خود را مدیر مجتمع معرفی نموده است اطمینان حاصل نماییم.
مدارک لازم جهت انجام قرارداد عبارتند از : کپی صورتجلسه مزین به امضای کلیه ساکنین که در آن شخص مورد نظر به مدیریت مجتمع انتخاب شده است. ۲ – کپی کارت ملی مدیریت مجتمع
بغیر از مدیریت مجتمع یکی دیگر از ساکنین مجتمع نیز بایستی در زمان عقد قرارداد بعنوان شاهد حضور داشته باشد.
مدت قرارداد نیز بنا به صلاحدید مدیریت مجتمع میتواند بیشتر از یک سال باشد.

پرسش : در صورت عقد قرارداد نظافت مجتمع با سازمان شما، چه تعهداتی بر عهده شما و چه تعهداتی بر عهده مشتری است؟

پاسخ : از جمله مهمترین تعهداتی که پویا اندیشان دارد، میتوان به حضور بموقع پاکیزه گران برای نظافت، بیمه بودن پرسنل پاکیزه گر و همچنین تسویه حساب در صورت رضایت مشتری اشاره کرد. تعهدات مشتریان نیز شامل پرداخت بموقع هزینه نظافت و … می باشد. جهت اطلاع از سایر تعهدات طرفین میتوانید با مراجعه به دفتر متن کامل قرارداد را رؤیت کنید.

دوره زمانی نظافت آپارتمان ها چگونه است ؟

پاسخ : بر اساس خواست مشتری پریود زمانی انجام نظافت متغییر می باشد. ما مطیع نظرات مدیران آپارتمان ها هستیم و طبق خواست آنها مبادرت به اعزام پاکیزه گران میکنیم. ولی هر چه هست بدون هماهنگی با مدیران آپارتمان ها نظافتی انجام نخواهد شد.

سوالات و نظرات خود را با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۲۸۹۴ در میان بگذارید.