درباره ما

بیانیه سازمانی

شرکت پویا اندیشان ساوه

در روزگاری که مشغله­ های مختلف، زندگی افراد را احاطه کرده است برآن هستیم خدماتی را در حوزه نظافت و پاکیزگی ارائه دهیم تا موجبات شیوه زندگی مدرن، شادی و سلامتی افراد را تأمین نماید. ما در صدد کمک به عموم مردم و مشاغل در سراسر این شهر هستیم تا زیباییهای محل کار و زندگیشان بیشتر نمایان شود.ما معتقدیم که پنج چیز در بقای ما اهمیت دارد : کیفیت، خلاقیت، فرهنگ، وحدت و رقابت.ما علاقه ­مند هستیم که بازتاب­های اخلاق حرفه­ای خود را ببینیم. سازمان­هایی که پایبند به اصول اخلاقی و اخلاق حرفه ­ای نیستند قادر به ارائه خدمات باکیفیت نخواهند بود زیرا از مشتریان و خواسته­های آنان درک روشنی ندارند.ما می­خواهیم در بازارهایی که برای فعالیت انتخاب می­کنیم در ارائه خدمات، رهبر و پیشتاز باشیم. این مأموریت با تمرکز بر اهداف و ارزش­های مشترک بین ما و مشتریانمان محقق خواهد شد. ما باید در تمامی سطوح سازمان در اندیشه مشتری باشیم و خود را به نیازهای آنان نزدیکتر کنیم.” مشتری، مشتری، مشتری ” این شعار ماست. تمرکز عمده ما بر تقویت و افزایش خدماتی است که به مشتریان خود عرضه می­کنیم. ما همچنین بر توان رقابتی خود از طریق بهبود رشد فروش خدمات و ایجاد زیر ساختار پایدار برای آینده تلاش می­کنیم.رشد ما از طریق عرضه خدمات با کیفیت و با ارزش بالا در زمان و مکانی که مشتریانمان می­خواهند و از طریق ایجاد روابط مثبت و پایدار با آنها حاصل خواهد شد و این را نیک میدانیم که “خدمات خوب، کلید موفقیت دراز مدت است”نیروی انسانی بزرگترین نقطه قوت این سازمان است و رکن اصلی موفقیت­های کسب شده تاکنون هستند و بی شک نقش اساسی و ارزنده ای در افتخاراتی که در آینده کسب خواهند شد، دارند.

گواهینامه QRMS
گواهینامه IQS
چشم انداز

تجهیز شدن به ماشین آلات مکانیزه در امر نظافت آپارتمان مهمترین چشم انداز ما برای آینده نزدیک است تا موجبات انتقال بهترین احساسات را به مشتریانمان فراهم آوریم.

در همین راستا همه تلاشمان این است که سهم ۵ درصدی کنونی را از بازار فعلی، در دو سال آینده به ۱۵ درصد برسانیم.

این دفتر با احتساب پرسنل اداری تاکنون ( سال ۱۳۹۷ ) ۹ فرصت شغلی ایجاد کرده است می­خواهیم تا سال ۱۴۰۰  این تعداد به ۱۵ نفر افزایش یابد.

ارتقای سطح فرهنگ آپارتمان نشینی از چشم اندازهای مهم و درخور توجه این دفتر می باشد تا همه آپارتمان نشینان شهر ساوه از زندگی جمعی و آپارتمان نشینی لذت ببرند.

و در پایان

ما در اندیشه تبدیل شدن به یک برند برتر در زمینه نظافت و پاکیزگی مجتمع های مسکونی هستیم. برندی که در ذهن و خاطر مشتری حس برتر باشد.